SUPA24
Overig
Overig
Overig
303 000 €
(1 894 € / m²)
Verkoop
5
2+
160 m²
Oba Mahallesi

slaapkamer5
vlak160 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Oba, close to the centre of Alanya. Alanya belongs to the province of Antalya. By car the ride from the city of A...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 298dagen
Bijgewerkt: 108dagen

Plaatsen

Oba Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed