SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
996 391 €
(5 190 € / m²)
Verkoop
5
2+
192 m²
Selanik Bulvarı, Mithatpaşa Mahallesi

slaapkamer5
vlak192 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

شقق مطلة على الغابة في المشروع الجديد في أيوب سلطان اسطنبول
تقع الشقق الأنيقة في كيميربورغاز، أيوبسلطان. كيميربورغاز هي المستوطنة الجديدة لأولئك الذين...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 58dagen

Plaatsen

Selanik Bulvarı, Mithatpaşa Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate