SUPA24
Overig
Overig
Overig
185 000 €
(2 534 € / m²)
Verkoop
3
1
73 m²
Manavgat/Antalya

slaapkamer3
vlak73 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Manavgat. Manavgat is at the heart of the Turkish Riviera and governed by the province Antalya. The city of Manav...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 226dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Manavgat/Antalya
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak