SUPA24
Overig
Overig
Overig
570 000 €
(2 923 € / m²)
Verkoop
4
2+
195 m²
Mahmutlar

slaapkamer4
vlak195 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Mahmutlar. Mahmutlar is part of the region Alanya about 12 km east of Alanya's centre. Mahmutlar further belonged...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 467dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Mahmutlar
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti