SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 713 848 €
(14 048 € / m²)
Verkoop
3
1
122 m²
Figen Sokağı, Levent Mahallesi

slaapkamer3
vlak122 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

شقق مطلة على البوسفور مع شرفة كبيرة وعلى بعد 500 متر من أكمركز في بشيكتاش، اسطنبول
تقع الشقق المعروضة للبيع في منطقة ليفنت في بشيكتاش. تعد ليفنت المرك...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 418dagen
Bijgewerkt: 274dagen

Plaatsen

Figen Sokağı, Levent Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate