SUPA24
Overig
Overig
Overig
60 500 €
(1 635 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
37 m²
Kemerağzı Mahallesi

slaapkameratypical
vlak37 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartments for Sale in a Complex with an Olympic Pool Offering Investment Potential in Altıntaş
The apartments are located in Altıntaş Neighborhood in...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 165dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Kemerağzı Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE