SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
290 700 €
(1 384 € / m²)
Verkoop
6+
2+
210 m²
Alev Sokağı, Atatürk Mahallesi

slaapkamer6+
vlak210 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

الشقة للبيع يقع في بيوك شكمجة. تقع منطقة بيوك شكمجة في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع المنطقة بالقرب من بحر مرمرة وهي واحدة من المراكز الصناعية والتج...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteDouchecabineWeergaveVloerKeukenapparatuurBeveiligingHouten vloerHoge plafondsNatuurlijk lichtGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 491dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Alev Sokağı, Atatürk Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi