SUPA24
Overig
Overig
Overig
155 000 €
(1 292 € / m²)
Verkoop
2
2+
120 m²
Firuzköy Mahallesi

slaapkamer2
vlak120 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Lake-View Apartments with Swimming Pool in Avcılar, Istanbul
The apartments are located in the Avcılar district of Istanbul. With newly built quality ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveKeukenapparatuurStoepHouten vloerDouchecabine

Ander
Leeftijd van het aanbod: 241dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Firuzköy Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE