SUPA24
Overig
Overig
Overig
62 000 €
(1 088 € / m²)
Verkoop
1
1
57 m²
Fethiye Mahallesi

slaapkamer1
vlak57 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

1-Bedroom Apartments with Affordable Prices in Bursa Nilüfer
Kayapa Neighborhood in Nilüfer, Bursa, is a rapidly developing area with modern residenti...

vloer:
1. vloer van 5
Leeftijd van het aanbod: 165dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Fethiye Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE