SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
851 136 €
(3 783 € / m²)
Verkoop
6+
2+
225 m²
2375. Cadde, Fatih Sultan Mahallesi

slaapkamer6+
vlak225 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

شقق جديدة في مشروع أنيق في منطقة إتيمسجوت، أنقرة
تقع منطقة إتيمسجوت في غرب أنقرة، وهي اتجاه التنمية في وسط المدينة، وهي منطقة سريعة التطور مع عملية ال...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 418dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

2375. Cadde, Fatih Sultan Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate