SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
740 208 €
(3 611 € / m²)
Verkoop
5
2+
205 m²
2375. Cadde, Fatih Sultan Mahallesi

slaapkamer5
vlak205 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

شقق جديدة في مشروع أنيق في منطقة إتيمسجوت، أنقرة
تقع منطقة إتيمسجوت في غرب أنقرة، وهي اتجاه التنمية في وسط المدينة، وهي منطقة سريعة التطور مع عملية ال...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 420dagen
Bijgewerkt: 13dagen

Plaatsen

2375. Cadde, Fatih Sultan Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate