SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
176 012 €
(2 514 € / m²)
Verkoop
1
1
70 m²
Hatboyu Caddes', Fatih Mahallesi

slaapkamer1
vlak70 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This project, featuring lake views and extensive green spaces in Küçükçekmece, Istanbul, is located on the European side of Istanbul. Küçükçekmece is ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 156dagen
Bijgewerkt: 45dagen

Plaatsen

Hatboyu Caddes', Fatih Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Homes of Turkey