SUPA24
Overig
Overig
Overig
462 000 €
(2 870 € / m²)
Verkoop
4
2+
161 m²
İstanbul Caddesi, Çınar Mahallesi

slaapkamer4
vlak161 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Bagiclar. Bagcilar is a district located on the European side of Istanbul. It is considered one of the most popul...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteDouchecabineKeukenapparatuurBeveiligingGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 148dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

İstanbul Caddesi, Çınar Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed