SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
468 692 €
(2 841 € / m²)
Verkoop
2
2+
165 m²
Başkurt Sokağı, Cihangir Mahallesi

slaapkamer2
vlak165 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This historic 2+1 detached house, restored and suitable for citizenship, is for sale in Cihangir, Istanbul, located in the Beyoğlu district on the Eur...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 29dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Başkurt Sokağı, Cihangir Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Homes of Turkey