SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
338 982 €
(2 628 € / m²)
Verkoop
4
2+
129 m²
Çayırköy Mahallesi

slaapkamer4
vlak129 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

شقق استثمارية في منطقة معيشة هادئة في كوجايلي تشايركوي
تشايركوي هو حي هادئ يقع في منطقة كارتيبي في كوجايلي، تركيا. تقدم تشايركوي جمالًا طبيعيًا إلى جا...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 56dagen
Bijgewerkt: 56dagen

Plaatsen

Çayırköy Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate