SUPA24
Overig
Overig
Overig
85 000 €
(697 € / m²)
Verkoop
2
2+
122 m²
Çankaya Mahallesi

slaapkamer2
vlak122 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Affordable Stylish Apartments Walking Distance to the Sea in Mersin Erdemli
Mersin, the pearl of the Mediterranean, welcomes local and foreign investo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 167dagen
Bijgewerkt: 167dagen

Plaatsen

Çankaya Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE