SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 038 524 €
(5 770 € / m²)
Verkoop
6+
2+
180 m²
Binbirdirek Mahallesi

slaapkamer6+
vlak180 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Kadikoy. Kadikoy is a district located on the Asian side of Istanbul. It is a bustling and cosmopolitan area know...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 160dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Binbirdirek Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak