SUPA24
Overig
Overig
Overig
189 198 €
(2 150 € / m²)
Verkoop
3
1
88 m²
Binbirdirek Mahallesi

slaapkamer3
vlak88 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Kagithane. Kagithane is a district located on the European side of Istanbul. It is a residential area with a mix ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteDouchecabineKeukenapparatuurBeveiliging

Ander
Leeftijd van het aanbod: 180dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Binbirdirek Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti