SUPA24
Keuken; keukenapparatuur, houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
Overig
Overig
567 595 €
(5 355 € / m²)
Verkoop
3
1
106 m²
Binbirdirek Mahallesi

slaapkamer3
vlak106 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Topkapi, a culturally and historically significant region of Istanbul, which has many attractions and important h...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 296dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Binbirdirek Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak