SUPA24
Overig
Overig
Overig
517 286 €
(1 544 € / m²)
Verkoop
6+
2+
335 m²
Binbirdirek Mahallesi

slaapkamer6+
vlak335 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Beylikduzu, Istanbul Beylikduzu district is located on the European side of Istanbul. The district has shown rapi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 378dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Binbirdirek Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed