SUPA24
Overig
Overig
Overig
95 923 €
(1 918 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Arapsuyu Mahallesi

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Konyaalti southwest of Antalya. Konyaalti offers a stunning view of the Taurus Mountains and the sea. The beautif...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 141dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Arapsuyu Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak