SUPA24
Overig
Overig
Overig
115 182 €
(1 355 € / m²)
Verkoop
3
1
85 m²
Arapsuyu Mahallesi

slaapkamer3
vlak85 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Konyaalti southwest of Antalya. Konyaalti offers a stunning view of the Taurus Mountains and the sea. The beautif...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 148dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Arapsuyu Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed