SUPA24
Overig
Overig
Overig
104 000 €
(1 891 € / m²)
Verkoop
1
1
55 m²
Ahi Mesut Mahallesi

slaapkamer1
vlak55 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartments in a Project with Open-Air Mall Concept in Eryaman
The capital, Ankara is the major administrative and commercial center of Turkey. It stan...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteAparte keukenBadDouchecabineSlimme apparatenBeveiligingHouten vloerHoge plafondsNa de reconstructieNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 167dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Ahi Mesut Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE