SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
110 000 €
(2 750 € / m²)
Verkoop
2
1
40 m²
Antalya - Burdur Yolu

slaapkamer2
vlak40 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

شقق مزودة بنظام تدفئة أرضية في مجمع سكني مع مسبح في أنطاليا دوشميالتي
تتكون الشقق المكونة من غرفة نوم واحدة من غرفة معيشة مع مطبخ مفتوح، وغرفة نوم، وح...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Antalya - Burdur Yolu
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Antalya Homes