SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
104 000 €
(1 095 € / m²)
Verkoop
3
2+
95 m²
Atatürk Caddesi

slaapkamer3
vlak95 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This cozy 2+1 apartment is located in the popular Mahmutlar area of Alanya, offering a great balance of comfort, location, and investment potential. W...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Atatürk Caddesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Basic Apartment