SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
79 000 €
(1 549 € / m²)
Verkoop
2
1
51 m²
Atatürk Caddesi

slaapkamer2
vlak51 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Preiswerte Wohnungen zum Verkauf in Demirtas, Alanya mit 51 bis 116 m² in drei 8-stöckigen Blöcken. Die Anlage liegt 2 km der Mittelmeerküste und 25 k...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Atatürk Caddesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Alanya Eiendom Real Estate