SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
199 000 €
(1 474 € / m²)
Verkoop
3
2+
135 m²
Atatürk Caddesi

slaapkamer3
vlak135 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located in Mahmutlar, Alden 3 Site, this 2+1 apartment has a total area of 135 m² and is situated on the 5th floor. The property is beachfront, with s...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 38dagen
Bijgewerkt: 38dagen

Plaatsen

Atatürk Caddesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Buy Properties in Turkey