SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
170 000 €
(1 789 € / m²)
Verkoop
3
2+
95 m²
Isa Küçülmez Cd.

slaapkamer3
vlak95 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This 2+1 apartment located in Kestel, Alanya is only 300 meters from the sea and offers a comfortable lifestyle. Fully furnished and situated on the 3...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 39dagen
Bijgewerkt: 39dagen

Plaatsen

Isa Küçülmez Cd.
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BEST HOUSE ALANYA