SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
100 000 €
(833 € / m²)
Verkoop
3
2+
120 m²
Atatürk Caddesi

slaapkamer3
vlak120 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ID 5166Spacious 2+1 apartment in Mahmutlar – just 400 meters from the seaArea: 120 m² | Floor: 3Layout: 2+1 | Bathrooms: 2 | Balconies: 2Price: €100,0...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 40dagen
Bijgewerkt: 40dagen

Plaatsen

Atatürk Caddesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

AYVAZOGLU HOMES