SUPA24
Overig
Overig
Overig
196 000 €
(2 279 € / m²)
Verkoop
2
2+
86 m²
Antalya-Mersin Yolu

slaapkamer2
vlak86 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Flats in a Single Block Complex within Walking Distance to the Sea in Alanya Mahmutlar
Mahmutlar region is a highly preferred place for both locals an...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 147dagen
Bijgewerkt: 147dagen

Plaatsen

Antalya-Mersin Yolu
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE