SUPA24
Overig
Overig
Overig
227 000 €
(1 513 € / m²)
Verkoop
3
2+
150 m²
Alanya - Mersin Yolu

slaapkamer3
vlak150 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Ishakli. Ishakli is a relaxed suburb of Alanya and directly next to the sea. By car it takes around 15 minutes to...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteDouchecabineKeukenapparatuurBeveiliging

Ander
Leeftijd van het aanbod: 184dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Alanya - Mersin Yolu
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri