SUPA24
Overig
Overig
Overig
112 000 €
(1 867 € / m²)
Verkoop
1
1
60 m²

slaapkamer1
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartments in a New Project with Investment Potential in Gaziosmanpaşa
Gaziosmanpaşa, a district on the European side of Istanbul, is a rapidly devel...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

VloerKeukenapparatuurDouchecabineBeveiligingStoepNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 239dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE