SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
338 061 €
(1 610 € / m²)
Verkoop
5
2+
210 m²
Adatepe Caddesi

slaapkamer5
vlak210 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

شقق مطلة على البحر في مودانيا، بورصا، ضمن مجمع مع موقف سيارات
تقدم الشقق في منطقة جوزيليالي يني محلة بمودانيا نمط حياة هادئًا مع قربها من جميع المرافق...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 240dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Adatepe Caddesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate