SUPA24
Overig
Overig
Overig
128 000 €
(2 327 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
55 m²
Atatürk Cd.

slaapkameratypical
vlak55 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excellent 1 Bed Apartment For Sale in Best Life 6 Complex Mahmutlar TurkeyEsales Property ID: es5554758Mahmutlar, 253. Sk. No:9, 07460 Alanya/Antalya,...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteGemeubileerdKeukenapparatuurDouchecabineHouten vloerHoge plafondsNa de reconstructieNatuurlijk licht

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 264dagen
Bijgewerkt: 70dagen

Plaatsen

Atatürk Cd.
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Esales Property LTD.

Peter Chambers