SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
105 000 €
(1 400 € / m²)
Verkoop
2
1
75 m²
Atatürk Caddesi

slaapkamer2
vlak75 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

TOP-INVESTMENT IN ALANYA: FERIENWOHNUNG MIT WOW-BLICK IN LUXURIÖSER 5-STERNE-ANLAGE In Mahmutlar, einem der beliebtesten Stadtteile Alanyas, erwartet ...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 284dagen
Bijgewerkt: 64dagen

Plaatsen

Atatürk Caddesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

New Day Property