SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
105 000 €
(1 615 € / m²)
Verkoop
2
1
65 m²
Gazipaşa Cd.

slaapkamer2
vlak65 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

PANORAMA-AUSBLICK & TOP-PREISANGEBOT: PREMIUM RESIDENZ IN KARGICAK/ALANYA – 700 M VOM MEER ENTFERNT Diese voll möblierte 2-Zimmer-Wohnung befindet sic...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 282dagen
Bijgewerkt: 47dagen

Plaatsen

Gazipaşa Cd.
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

New Day Property