SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
58 200 €
(1 293 € / m²)
Verkoop
2
1
45 m²
Alparslan Türkeş Bulvarı

slaapkamer2
vlak45 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

شقق جديدة على بُعد خطوات من الشاطئ في إردملي، مرسين كوجاحسنلي
تُعدّ مرسين من أبرز المدن الساحلية في أوروبا، بساحلها الممتد على طول 320 كيلومترًا. تتمي...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 387dagen
Bijgewerkt: 52dagen

Plaatsen

Alparslan Türkeş Bulvarı
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate