Lijst met aanbiedingen
16
16
16
187 064 €
(3 017 € / m²)
Verkoop
2
1
62 m²
Jarošova, Znojmo
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
Topping
slaapkamer
2
vlak
62 m²
badkamers
REZERVOVÁNO
Prostorný byt 2+kk se zasklenou lodžií a komorou. Tohle je vaše nové moderní bydlení jen kousek od centra Znojma!
+ 2+kk
+ 67 m2 včet...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Originele staat
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
G - Extreem verspillend
gebouwtype:
Baksteen
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
223dagen
Bijgewerkt:
160dagen
Topping
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Jarošova, Znojmo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.