SUPA24
Overig
Overig
Overig
148 028 €
(2 115 € / m²)
Verkoop
3
1
70 m²
8. května, Velká Bystřice

slaapkamer3
vlak70 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Byt č.4 k prodeji, je ve zděném, bytovém domě nedaleko Olomouce v samém centru města Velká Bystřice.
K prodeji více bytů různých dispozic a metráží. P...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 45dagen
Bijgewerkt: 45dagen

Plaatsen

8. května, Velká Bystřice

Openbare voorzieningen

RAZKA reality s.r.o.

Miroslava Kárníková