SUPA24
Overig
Overig
Overig
162 388 €
(2 706 € / m²)
Verkoop
3
1
60 m²
Valašské Meziříčí

slaapkamer3
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi byt o velikosti 3+1, který se nachází v původním stavu a představuje ideální příležitost pro ty, kteří si ch...

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 12dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Valašské Meziříčí

Openbare voorzieningen

STING-REAL spol. s r. o.

Šárka Šustková