SUPA24
Overig
Overig
Overig
94 240 €
(2 693 € / m²)
Verkoop
1
1
35 m²
Třebovská, Ústí nad Orlicí

slaapkamer1
vlak35 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Vítejte v Ústí nad Orlicí!
Startovací byt nebo ideální investiční příležitost? Tato 1+1 na ulici Třebovská má potenciál být obojím.
Nachází se v 1. po...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Třebovská, Ústí nad Orlicí

Openbare voorzieningen

DR SPOLU s.r.o.

Ondřej Kolář