SUPA24
Overig
Overig
Overig
192 895 €
(2 052 € / m²)
Verkoop
4
1
94 m²
V Teničkách, Uherské Hradiště

slaapkamer4
vlak94 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatOriginele staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme ke koupi prostorný byt o dispozici 4+1 v atraktivní lokalitě přímo v centru Uherského Hradiště.

Byt zaujme především svou velkorysou dispo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

V Teničkách, Uherské Hradiště
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

Eduard Diakov - Dáme domov s.r.o.