SUPA24
Overig
Overig
Overig
176 814 €
(2 267 € / m²)
Verkoop
3
1
78 m²
Hlinecká, Týn nad Vltavou

slaapkamer3
vlak78 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Moderní byt 3+1 s lodžií v družstevním vlastnictví, po kompletní rekonstrukci – Hlinecké sídliště, Týn nad Vltavou
Jsou byty, které stačí vidět – a ví...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Na de reconstructieKeukenapparatuurApart toiletHal

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 12dagen
Bijgewerkt: 12dagen

Plaatsen

Hlinecká, Týn nad Vltavou

Openbare voorzieningen

Marková Reality

Hana Marková