Lijst met aanbiedingen
6
6
6
108 947 €
(2 095 € / m²)
Verkoop
2
1
52 m²
Dukelská, Třinec
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
Topping
slaapkamer
2
vlak
52 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 na ulici Dukelská v Třinci.
Součástí bytu je prostorný balkon vhodný k odpočinku a také klasická sklepní kóje....
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
internet
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
G - Extreem verspillend
gebouwtype:
Paneel
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
1dagen
Bijgewerkt:
1dagen
Topping
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Dukelská, Třinec
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.