SUPA24
Overig
Overig
Overig
177 857 €
(4 042 € / m²)
Verkoop
3
1
44 m²
Janáčkovo stromořadí, Třebíč

slaapkamer3
vlak44 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

V nově vznikajícím bytovém domě na Janáčkově stromořadí naleznete jako budoucí majitel bytu perfektní spojení moderního bydlení s kvalitními materiály...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Janáčkovo stromořadí, Třebíč
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

Lucie Buchtelová - ESTY Develoment Services OSTRAVA