Lijst met aanbiedingen
13
13
13
135 812 €
(2 342 € / m²)
Verkoop
2
1
58 m²
Bělojarská, Tachov
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
Topping
slaapkamer
2
vlak
58 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Hledáte byt s praktickou dispozicí, dostatkem prostoru a dobrou dostupností služeb?
Pak by Vás mohla zaujmout právě tato nabídka.
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
B - Zeer voordelig
gebouwtype:
Paneel
Verwarmingstype:
gas, electric
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
39dagen
Bijgewerkt:
39dagen