SUPA24
Overig
Overig
Overig
39 044 €
(610 € / m²)
Verkoop
3
1
64 m²
Stráž pod Ralskem

slaapkamer3
vlak64 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízím Vám ke koupi podíl na bytové jednotce ve výši id. 1/3. Jedná se o byt s dispozicí 3+1, 64m2. Prohlídky nejsou organizovány. Do konce května 20...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Stráž pod Ralskem

Openbare voorzieningen

STING-REAL spol. s r. o.

Bc. Robert Zwinger