SUPA24
Overig
Overig
Overig
122 913 €
(2 364 € / m²)
Verkoop
2
1
52 m²
Nádražní, Šternberk

slaapkamer2
vlak52 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Hledáte byt s potenciálem ve výborné lokalitě a s možností úpravy dle vlastních představ?
Právě jste ho našli.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Nádražní, Šternberk
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

OK REAL ESTATE s.r.o.

Antonín Fidler