SUPA24
Overig
Overig
Overig
435 967 €
(5 736 € / m²)
Verkoop
3
1
76 m²
Ústřední, Praha-Štěrboholy

slaapkamer3
vlak76 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji, jedinečný byt v novostavbě od společnosti JRD - rezidenční development ( kolaudace 2006 ). Bytová jednotka se nachá...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Ústřední, Praha-Štěrboholy

Openbare voorzieningen

Reality Pomazal - Marek Pomazal

Reality Pomazal