SUPA24
Overig
Overig
Overig
471 623 €
(5 752 € / m²)
Verkoop
3
1
82 m²
K Vinoři, Praha 19

slaapkamer3
vlak82 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Vstupte do nového domova Meander Kbely, kde se nachází byt 2.2.1 o podlahové ploše 82 m2 – místo, které spojuje moderní architekturu, útulnost a harm...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 137dagen
Bijgewerkt: 24dagen

Plaatsen

K Vinoři, Praha 19
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

Michal Preisler - EBM Group